Affiliate

    Johor Deaf Sports Association (JSDeaf)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak Johor
    Johor Deaf Sports Association (JSDeaf)
     
    location_on   2-C Jalan Yahya Awal, 80100 Johor Bahru, Johor.
     
    call   +6017- 775 5094 (Chan Kok Sheng - SMS only)
     
    email   johor@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook   WhatsApp
     
    Kedah Deaf Sports Association (KSDeaf)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak Kedah
    Kedah Deaf Sports Association (KSDeaf)
     
    location_on   d/a 744, Taman Sri Kota,Fasa 2, Jalan Kuala Kedah, 05400 Alor Setar, Kedah.
     
    call   +6011- 3537 5117 (Hidzral Husin - SMS only)
     
    email   kedah@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook   WhatsApp
     
    Malacca Deaf Sports Association (MaSDeaf)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak Melaka
    Malacca Deaf Sports Association (MaSDeaf)
     
    location_on   d/a CO-294-A, Kampung Lapan, 75200 Bachang, Melaka.
     
    call   +6014-266 5399 (Muhammad Ridzuan - SMS only)
     
    email   melaka@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook   WhatsApp
     
    Negeri Kelantan Deaf Sports Association (KelSDeaf)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak Negeri Kelantan
    Negeri Kelantan Deaf Sports Association (KelSDeaf)
     
    location_on   PT 136, Tingkat 1,Jalan Tok Hakim,15000 Kota Bharu, Kelantan.
     
    call   +6017- 905 4104 (Saiful Helmie - SMS only)
     
    email   kelantan@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook   WhatsApp
     
    Negeri Selangor Deaf Sports Association (SelSDeaf)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak Negeri Selangor
    Negeri Selangor Deaf Sports Association (SelSDeaf)
     
    location_on   d/a 2/103 Jalan Udang Kertas, Taman Sri Segambut, 52000 Kuala Lumpur Wilayah Persekutuan.
     
    call   +6012- 376 5698 (Shoba - SMS only)
     
    email   selangor@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook   WhatsApp
     
    Negeri Sembilan Deaf Sports Association (NsSDeaf)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak Negeri Sembilan
    Negeri Sembilan Deaf Sports Association (NsSDeaf)
     
    location_on   No. 1800, JKR Kuaters, Sikamat, 70400 Seremban, Negeri Sembilan.
     
    call   +6017- 699 6312 (Sharul Anuar - SMS only)
     
    email   n.sembilan@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook   WhatsApp
     
    Pahang Deaf Sports Association (PhSDeaf)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak Pahang
    Pahang Deaf Sports Association (PhSDeaf)
     
    location_on   No C-624 Tingkat 2, Jalan Lim Hoe Lek,25200 Kuantan, Pahang Darul Makmur.
     
    call   +6018- 384 4615 (Izzul Ikhwan - SMS only)
     
    email   pahang@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook   WhatsApp
     
    Perak Deaf Sports Association (PeSDeaf)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak Perak
    Perak Deaf Sports Association (PeSDeaf)
     
    location_on   No.25 Laluan Chepor Damai 12, Taman Chepor Damai,31200 Chemor, Perak Darul Ridzuan.
     
    call   +6019- 481 8645 (Mohd Shahrizad - SMS only)
     
    email   perak@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook   WhatsApp
     
    Perlis Deaf Sports Association (PrSDeaf)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak Perlis
    Perlis Deaf Sports Association (PrSDeaf)
     
    location_on   No. 48, Jalan Teja 10, RPA Arau 2B, 02600 Arau, Perlis.
     
    call    -
     
    email   perlis@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook
     
    Penang Deaf Sports Association (PSDeaf)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak Pulau Pinang
    Penang Deaf Sports Association (PSDeaf)
     
    location_on   d/a CO-17-GF, Kompleks Masyarakat Penyayang, Jalan Utama, 10450 Pulau Pinang.
     
    call   +6018- 384 4615 (Artika Suraya - SMS only)
     
    email   penang@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook   WhatsApp
     
    Penang Deaf Sports Association (SDeafSA)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak
    Sabah
    Sabah Deaf Sports Association (SDeafSA)
     
    location_on   P.O. Box 20136, 88758 Luyong, Sabah.
     
    call   +6012- 843 7012 (Ho Choon Seong - SMS only)
     
    email   sabah@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook   WhatsApp
     
    Sarawak Deaf Sports Association (SSDeaf)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak
    Sarawak
    Sarawak Deaf Sports Association (SSDeaf)
     
    location_on   Lot 8500, Lrg Kempas 6A1, Jalan Kempas, 93350 Kuching, Sarawak.
     
    call   +6019- 489 2724 (Dexter Nuing - SMS only)
     
    email   sarawak@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook   WhatsApp
     
    Terengganu Deaf Sports Association (TSDeaf)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak Terengganu
    Terengganu Deaf Sports Association (TSDeaf)
     
    location_on   240 Gong Kapas, Jalan Sultan Muhammad, 21100 Kuala Terengganu, Terengganu.
     
    call   +6018- 914 2310 (Muhammad Shahril - SMS only)
     
    email   terengganu@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook   WhatsApp
     
    Federal Territory Deaf Sports Association (FTSDeaf)
     
    Persatuan Sukan Orang Pekak Wilayah Persekutuan
    Federal Territory Deaf Sports Association (FTSDeaf)
     
    location_on   No 9-1, Jalan Dwitasik 2, Dataran Dwitasik, Bandar Sri Permaisuri, 56000 Kuala Lumpur.
     
    call   +6011- 2527 7359 (Emah - SMS only)
     
    email   w.persekutuan@msdeaf.org.my
     
    Google Maps   Facebook   WhatsApp