Alamat AG MSDeaf

Alamat AG MSDeaf


Persatuan Sukan Orang Pekak Johor
Johor Deaf Sports Association (JSDeaf)
Alamat : 2-C Jalan Yahya Awal,
80100 Johor Bahru, Johor
Hp No : Chan Kok Sheng - 0177755094 (SMS sahaja)
Emel : johor@msdeaf.org.my
Laman Website : https://www.facebook.com/JSDEAF2014/

Persatuan Sukan Orang Pekak Kedah
Kedah Deaf Sports Association (KSDeaf)
Alamat : d/a 744, Taman Sri Kota,Fasa 2,
Jalan Kuala Kedah,
05400 Alor Setar, Kedah.
Hp No : Hidzral Husin - 01135375117 (SMS sahaja)
Emel : kedah@msdeaf.org.my
Laman Website : https://www.facebook.com/ksdeaf.sportdeaf

Persatuan Sukan Orang Pekak Melaka
Malacca Deaf Sports Association (MaSDeaf)
Alamat : d/a CO-294-A, Kampung Lapan,
75200 Bachang, Melaka.
Hp No : Muhammad Ridzuan - 014-2665399 (SMS Sahaja)
Emel : melaka@msdeaf.org.my
Laman Website : https://www.facebook.com/MalaccaDeafSports/

Persatuan Sukan Orang Pekak Negeri Kelantan
Negeri Kelantan Deaf Sports Association (KelSDeaf)
Alamat : PT 136, Tingkat 1,
Jalan Tok Hakim,
15000 Kota Bharu, Kelantan
Hp No : Saiful Helmie - 0179054104 (SMS sahaja)
Emel : kelantan@msdeaf.org.my
Laman Website : https://www.facebook.com/kelsdeaf/

Persatuan Sukan Orang Pekak Negeri Selangor
Negeri Selangor Deaf Sports Association (SelSDeaf)
Alamat : d/a 2/103 Jalan Udang Kertas,
Taman Sri Segambut,
52000 Kuala Lumpur Wilayah Persekutuan
Hp No : Shoba - 0123765698 (SMS sahaja)
Emel : selangor@msdeaf.org.my
Laman Website : https://www.facebook.com/selangordeafsports/

Persatuan Sukan Orang Pekak Negeri Sembilan
Negeri Sembilan Deaf Sports Association (NsSDeaf)
Alamat : No. 1800, JKR Kuaters,
Sikamat,
70400 Seremban, Negeri Sembilan
Hp No : Sharul Anuar - 0176996312 (SMS sahaja)
Emel : n.sembilan@msdeaf.org.my
Laman Website : https://www.facebook.com/Persatuan-sukan-orang-pekak-negeri-sembilan-1506311729465823/

Persatuan Sukan Orang Pekak Pahang
Pahang Deaf Sports Association (PhSDeaf)
Alamat : No C-624 Tingkat 2, Jalan Lim Hoe Lek,
25200 Kuantan, Pahang Darul Makmur
Hp No : Izzul Ikhwan - 0183844615 (SMS sahaja)
Emel : pahang@msdeaf.org.my
Laman Website : https://www.facebook.com/phsdeaf/

Persatuan Sukan Orang Pekak Perak
Perak Deaf Sports Association (PeSDeaf)
Alamat : No.25 Laluan Chepor Damai 12,
Taman Chepor Damai,
31200 Chemor, Perak Darul Ridzuan
Hp No : Mohd Shahrizad - 0194818645 (SMS sahaja)
Emel : perak@msdeaf.org.my
Laman Website : https://www.facebook.com/Perak-Deaf-Sports-Association-1650518128543440/

Persatuan Sukan Orang Pekak Perlis
Perlis Deaf Sports Association (PrSDeaf)
Alamat : No. 48, Jalan Teja 10,
RPA Arau 2B,
02600 Arau, Perlis
Hp No : -
Emel : perlis@msdeaf.org.my
Laman Website : https://www.facebook.com/prsdeaf.prsdeaf

Persatuan Sukan Orang Pekak Pulau Pinang
Penang Deaf Sports Association (PSDeaf)
Alamat : d/a CO-17-GF,Kompleks Masyarakat Penyayang,
Jalan Utama,
10450 Pulau Pinang.
Hp No : Artika Suraya - 0183844615 (SMS sahaja)
Emel : penang@msdeaf.org.my
Laman Website : https://www.facebook.com/penangdeafsports/

Persatuan Sukan Orang Pekak Sabah
Penang Deaf Sports Association (SDeafSA)
Alamat : P.O. Box 20136,
88758 Luyong, Sabah
Hp No : Ho Choon Seong - 0128437012 (SMS sahaja)
Emel : sabah@msdeaf.org.my
Laman Website : https://www.facebook.com/sabahdeaf.sportsassociation

Persatuan Sukan Orang Pekak Sarawak
Sarawak Deaf Sports Association (SSDeaf)
Alamat : Lot 8500, Lrg Kempas 6A1,
Jalan Kempas,
93350 Kuching, Sarawak
Hp No : Dexter Nuing - 0194892724 (SMS sahaja)
Emel : sarawak@msdeaf.org.my
Laman Website : https://www.facebook.com/SSDeaf/

Persatuan Sukan Orang Pekak Terengganu
Terengganu Deaf Sports Association (TSDeaf)
Alamat : 240 Gong Kapas,
Jalan Sultan Muhammad,
21100 Kuala Terengganu,
Terengganu.
Hp No : Muhammad Shahril - 0189142310 (SMS sahaja)
Emel : terengganu@msdeaf.org.my
Laman Website : https://www.facebook.com/TSDEAF2012/

Persatuan Sukan Orang Pekak Wilayah Persekutuan
Federal Territory Deaf Sports Association (FTSDeaf)
Alamat : No 9-1, Jalan Dwitasik 2,
Dataran Dwitasik,
Bandar Sri Permaisuri,
56000 Kuala Lumpur
Hp No : Emah - 01125277359 (SMS sahaja)
Emel : w.persekutuan@msdeaf.org.my
Laman Website : http://ftsdeaf.org.my/

Rakan Kongsi

Masukkan e-mel anda dan melanggan surat berita kami.

FOLLOW @MSDeaf